Výber jazyka:

Všeobecné

Tu nájdete najbežnejšie otázky a odpovede k všeobecným otázkam služby ako je fakturácia, zmeny a zrušenie služby apod. Ak tu nejaký dotaz postrádate, môžete na konci stránky dotaz pridať a my Vám odpovieme emailom.

 • Je možné si službu vopred vyskúšať?

  Áno, každý kto si službu objedná, sa môže do 30 dní od objednávky rozhodnúť, že ju chce bez udania dôvodu zrušiť. Môžete si tak službu veľmi detailne otestovať a zistiť si či Vám vyhovuje. Ak nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ju počas 30 dní bez záväzkov zrušiť. Ak ste zaplatili predplatné a služba nebude fungovať tak, ako je na stránkach uvedené, vrátime Vám predplatné v plnej výške.

 • Za ako dlho po objednaní služby môžu začať faxovať?

  Akonáhle vyplníte objednávku služby, je potrebné zaplatiť predplatné na 1 mesiac alebo 1 rok s bonusom. To môžete uhradiť buď bankovým prevodom alebo platobnou kartou. Ihneď akonáhle dostaneme takúto platbu, pošleme Vám potvrdzujúci e-mail o aktivácii služby a službu môžete ihneď používať. Aktivácia služby prebieha len v pracovné dni v pracovný čas. V prípade, že máte možnosť zaplatiť z ČSOB SK a alebo platobnou kartou, ktorá umožňuje platbu po Internete, obdržíme platbu najrýchlejšie.

 • Ako môžem za službu platiť?

  Za služby je možné platiť na bankový účet a alebo inkasom. Môžete si tiež službu predplatiť a kým potom nevyčerpajú predplatenú sumu nebudete dostávať žiadne faktúry k úhrade. Je tiež možné individuálne dohodnúť, že Vám faktúry nebudú zasielané, kým suma k úhrade nedosiahne určitej sumy.

 • Kedy a ako dostanem faktúru?

  Faktúry sa vystavujú automaticky v pravidelnýh cykloch vždy medzi 3.-14. dňom nasledujúceho kalendárneho mesiaca. Faktúra je štandardne zaslaná e-mailom na fakturačný e-mail zadaný pri objednávke. Faktúra zaslaná e-mailom spĺňa všetky daňové náležitosti. Za príplatok je možné si objednať zasielanie faktúr štandardná poštou. Ceny nájdete v cenníku.

 • Čo všetko obsahuje detailný výpis?

  Detailný výpis obsahuje všetky platené aj neplatené faxy, dátum a čas odoslania faxu, číslo príjemcu, dĺžku faxovanie a cenu za fax. U prijatého faxu zobrazuje aj odosielateľa faxu, ak je známy. Ďalej detailný výpis obsahuje mesačné poplatky za celú firmu i za jednotlivé emaily. Detailné výpisy je možné objednať priamo pri objednaní služby a alebo následne kedykoľvek emailom. Cenu za detailný výpis nájdete v cenníku.

 • Platí sa nejaký aktivačný poplatok?

  Za aktiváciu služby FAX.sk sa neuplatní žiadny aktivačný poplatok. Konkrétne ceny nalezenete v cenníku.

 • Ako postupovať, ak chcem službu zrušiť a budem za to platiť?

  Ak chcete službu zrušiť, stačí nám o tom dať vedieť. Za zrušenie služby sa neplatí žiadny poplatok. Výpoveď je potrebné podať emailom. Výpovedná lehota je mesačná a začína plynúť od prvého dňa kalendárneho mesiaca nasledujúceho po mesiaci, v ktorom bola výpoveď doručená.

Pridať otázku
Reference

 • "Služba, ktorú sme mali možnosť vyskúšať našu redakciu pomerne nadchla, a to nielen rýchlosťou, ale aj spoľahlivosťou prevádzky.”

  recenzie služby FAX.sk, časopis CHIPweek

Zcela zdarma! Odoslať skúšobnú faxovú správuVážime si vaše súkromie

Objednajte bez rizika na 30 dní TEST