Výber jazyka:

Odosielanie faxov

Máte niekoľko možností, ako faxy odosielať. Pre každý fax si môžete vybrať spôsob odfaxovania, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Faxovať budete v lepšej kvalite, rýchlejšie, spoľahlivejšie a hlavne lacnejšie. Získate maximálne pohodlie pri odosielaní faxov, vždy budete vedieť, či váš fax bol doručený alebo nie. Môžete odfaxovať akýkoľvek dokument z počítača i papiera.

 • E-mailom Viac informácií

  Rovnako jednoducho ako odosielate e-maily, budete odosielať aj faxy. Stačí napísať e-mail, pripojiť prílohu a ako príjemcu uviesť cislo@fax.sk. E-mail sa odfaxuje aj s prílohou a výsledky faxovania dostanete emailom ihneď.

 • Softvérom Viac informácií

  Náš faxový program môžete použiť bezplatne. Kedykoľvek potrebujete niečo odfaxovať, akýkoľvek dokument jednoducho „vytlačíte“ na tlačiareň „FAX.sk“, ktorá sa vám zobrazí v počítači, a zadáte číslo faxu. Výsledok faxovania uvidíte priamo v softvéri.

 • Z webového formulára Viac informácií

  Faxovať môžete jednoducho pomocou webového formulára, ktorý je dostupný okamžite a odkiaľkoľvek, kde máte prístupný Internet. Tak môžete odfaxovať jednoduchý text, ako aj vložiť prílohy na odfaxovanie.

 • Hromadné faxovanie Viac informácií

  Pokiaľ potrebujete rozoslať stovky až tisíce faxov, tzv. faxmailing, máme pre Vás optimálne riešenie. Behom chvíľky môžete doručiť tisíce faxov. Faxy môžu byť dokonca personifikované. Po každej akcii obdržíte detailný report s výsledkami akcie.

Reference

 • "České aerolinie, Strabag, Konica Minolta Slovakia, Union zdravotna poistovna, Yoplait, XERTEC, Verlag Dashöfer”

  vybraní zákazníci, služba FAX.sk

Zcela zdarma! Odoslať skúšobnú faxovú správuVážime si vaše súkromie

Objednajte bez rizika na 30 dní TEST