Výber jazyka:

Služby pre vaše jednoduché faxovanie

Služba na odosielanie faxov funguje veľmi jednoducho, nemusíte nič inštalovať, ani sa nič učiť. Ak viete používať e-mail, viete všetko, čo potrebujete.

 • Prijímanie faxov Viac informácií

  Vaše faxové číslo už nebude nikdy obsadené. Podobne jednoducho ako prijímate e-maily, budete teraz prijímať aj faxy. Získate klasické miestne faxové číslo zo SR alebo zahraničia. Akýkoľvek fax vám príde ako e-mail s prílohou TIFF alebo PDF. Ihneď uvidíte, kto vám faxuje. S prijatým faxom môžete ďalej pracovať ako s každým e-mailom - preposlať, vytlačiť, archivovať.

 • Odosielanie faxov Viac informácií

  Máte niekoľko možností, ako faxy odosielať. Pre každý fax si môžete vybrať spôsob odfaxovania, ktorý je pre vás najpohodlnejší. Faxovať budete v lepšej kvalite, rýchlejšie, spoľahlivejšie a hlavne lacnejšie. Získate maximálne pohodlie pri odosielaní faxov, vždy budete vedieť, či váš fax bol doručený alebo nie. Môžete odfaxovať akýkoľvek dokument z počítača i papiera.

 • SMS Viac informácií

  Posíláte SMS a nebaví Vás ťukat text zdlouhavě na telefonu? Odesílejte pohodlně SMS z Vašeho počítače a příjemce uvidí SMS na telefonu stejně jako když píšete ze svého mobilu. Psaní SMS tak bude nejen rychlejší, pohodlnější, ale také levnější. Vždy také uvidíte čas doručení.

 

Menu sekce Služby

Reference

 • "So službou FAX.sk sa nie je potreba učiť pracovať, nastavenie je veľmi jednoduché, pracuje spoľahlivo a kvalitne.”

  Mirek Merunka, recenzia ISDN servera

Zcela zdarma! Odoslať skúšobnú faxovú správuVážime si vaše súkromie

Objednajte bez rizika na 30 dní TEST