Výber jazyka:

Otázky a odpovede

Na týchto stránkach nájdete užitočné rady a informácie formou otázok a odpovedí, ktoré vám pomôžu pri získaní informácií o našich službách. Máte tiež možnosť pridať sem akúkoľvek otázku.

Kategorie často kladených dotazů

 • Všeobecné Viac informácií

  Tu nájdete najbežnejšie otázky a odpovede k všeobecným otázkam služby ako je fakturácia, zmeny a zrušenie služby apod. Ak tu nejaký dotaz postrádate, môžete na konci stránky dotaz pridať a my Vám odpovieme emailom.

 • Faxovanie Viac informácií

  Tu nájdete najbežnejšie otázky a odpovede na odosielanie a príjem faxov. Ak tu nejaký dotaz postrádate, môžete na konci stránky dotaz pridať a my Vám odpovieme emailom.

 • SMS Viac informácií

  Zde najdete nejběžnější dotazy k možnosti odesílat SMS. Pokud zde nějaký dotaz postrádáte, můžete na konci stránky dotaz přidat a my Vám na něj odpovíme emailem.

 • Pošta Viac informácií

  Zde najdete nejběžnější dotazy a odpovědi k odesílání pošty (dopisů). Pokud zde nějaký dotaz postrádáte, můžete na konci stránky dotaz přidat a my Vám na něj odpovíme emailem.

Reference

 • "Seznam, LUKOIL, STOCK Plzeň-Božkov, Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina, Město Nová Bystřice, INTACT, Kovohutě Příbram”

  vybraní zákazníci, služba FAX.sk

Zcela zdarma! Odoslať skúšobnú faxovú správuVážime si vaše súkromie

Objednajte bez rizika na 30 dní TEST